Resultat Jättelångt MTB Event 2020
Resultatlista Jättelångt mtb 2020
Resultat Jättelångt MTB Event 2018
Resultat Jättelångt MTB 2018
Resultat Jättelångt MTB Event 2017
Resultat jättelångt mtb 2017
Resultat Jättelångt MTB Event 2016
Startnr. |
Efternamn |
Förnamn |
Klubb/Org. |
Sluttid |
14 |
Berg |
Johan |
Bad Boys CC |
4:29:40 |
18 |
Berg |
Thomas |
Bad Boys CC |
5:37:48 |
16 |
Bohman |
Patrick |
Bad Boys CC |
DNS |
13 |
Conradsson |
André |
Team Rönneberga |
DNS |
10 |
Grahn |
Marcus |
Kungliga ängarna |
DNS |
20 |
Hermansson |
Jonas |
Aqua VVS |
5:37:21 |
19 |
Hermansson |
Niklas |
Aqua VVS |
5:37:25 |
12 |
Hovberg |
Thomas |
Upplanda hästgård |
4:25:00 |
2 |
Johansson |
Fredrich |
Fenix MTB |
5:37:53 |
15 |
Karlsson |
Fredrik |
Östhammars SK/bbcc |
4:29:40 |
26 |
Karlsson |
Kenneth |
BB CC Östhammar |
4:12:55 |
6 |
Larsson, |
Jonas |
KBCK |
DNS |
9 |
Lindholm |
Kristofer |
Gävle |
DNS |
4 |
Lindqvist |
Micael |
Ruffel och Båg AB |
7:05:42 |
17 |
Löfgren |
Magnus |
Bad Boys CC |
4:12:55 |
25 |
Malmberg |
Fredrik |
Deltager för sig själv |
4:50:45 |
27 |
Malmström |
Göran ”Bajen” |
CK Vinet |
DNS |
3 |
Molarin |
Oskar |
Bad Boys CC Östhammar |
4:12:55 |
23 |
Nilsson |
Peter |
Bad Boys CC |
DNS |
8 |
Olsson |
Jimmy |
Rasbo IK |
7:44:20 |
7 |
Pettersson |
Pär |
Uppsala Vasaloppsklubb |
5:10:00 |
24 |
Sjöström |
Elias |
|
4:51:40 |
21 |
Sköld |
Patrik |
Npsik |
7:05:42 |
5 |
Svensson |
Tommy |
Ruffel och Båg AB |
7:05:42 |
1 |
Vidinger |
Mats |
Väddö IF |
4:37:44 |
22 |
Wallin |
Marcus |
Familjen Wallin |
5:37:46 |
11 |
Zetterström |
Anders |
Team Rönneberga |
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat Jättelångt Mtb 2015
Startnr. |
Efternamn |
Förnamn |
Klubb/Org. |
Sluttid |
14 |
Berg |
Johan |
Bad Boys CC |
4:29:40 |
18 |
Berg |
Thomas |
Bad Boys CC |
5:37:48 |
16 |
Bohman |
Patrick |
Bad Boys CC |
DNS |
13 |
Conradsson |
André |
Team Rönneberga |
DNS |
10 |
Grahn |
Marcus |
Kungliga ängarna |
DNS |
20 |
Hermansson |
Jonas |
Aqua VVS |
5:37:21 |
19 |
Hermansson |
Niklas |
Aqua VVS |
5:37:25 |
12 |
Hovberg |
Thomas |
Upplanda hästgård |
4:25:00 |
2 |
Johansson |
Fredrich |
Fenix MTB |
5:37:53 |
15 |
Karlsson |
Fredrik |
Östhammars SK/bbcc |
4:29:40 |
26 |
Karlsson |
Kenneth |
BB CC Östhammar |
4:12:55 |
6 |
Larsson, |
Jonas |
KBCK |
DNS |
9 |
Lindholm |
Kristofer |
Gävle |
DNS |
4 |
Lindqvist |
Micael |
Ruffel och Båg AB |
7:05:42 |
17 |
Löfgren |
Magnus |
Bad Boys CC |
4:12:55 |
25 |
Malmberg |
Fredrik |
Deltager för sig själv |
4:50:45 |
27 |
Malmström |
Göran ”Bajen” |
CK Vinet |
DNS |
3 |
Molarin |
Oskar |
Bad Boys CC Östhammar |
4:12:55 |
23 |
Nilsson |
Peter |
Bad Boys CC |
DNS |
8 |
Olsson |
Jimmy |
Rasbo IK |
7:44:20 |
7 |
Pettersson |
Pär |
Uppsala Vasaloppsklubb |
5:10:00 |
24 |
Sjöström |
Elias |
|
4:51:40 |
21 |
Sköld |
Patrik |
Npsik |
7:05:42 |
5 |
Svensson |
Tommy |
Ruffel och Båg AB |
7:05:42 |
1 |
Vidinger |
Mats |
Väddö IF |
4:37:44 |
22 |
Wallin |
Marcus |
Familjen Wallin |
5:37:46 |
11 |
Zetterström |
Anders |
Team Rönneberga |
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|